Školení od firmy Atmos

Ve dnech 27.5.-28.5.2015 jsme absolvovali dvoudenní školení od firmy Atmos kterou zastupujeme v prodeji šroubových a pístových kompresorů. Školení se odehrávalo v Plzni, kde tato firma sídlí. 

Nejprve jsme měli možnost zhlédnout zázemí fabriky a proces výroby i vývoje. Samotné školení pak obsahovalo informace ohledně využití stlačeného vzduchu a jeho vlastnostech. Samozřejmostí bylo seznámení se všemi modely kompresorů Atmos a jejich rozdílnými parametry a charakteristikami. Seznámili jsme se i s novou řadou SMARTRONIC, která využívá pantovaný systém vysoušení vzduchu. Školeni jsme byli především obchodním zástupcem p. Rybářem a jeho kolegou p. Kolářem.

Toto školení bylo velmi poučné, organizačně skvěle zvládnuté a především příjemné. Tímto by jsme chtěli velice poděkovat panu Rybáři a celé firmě Atmos a věříme že pro naší další spolupráci byly velkým přínosem. 

 

Díky tomuto školení jsme certifikovanými prodejci firmy Atmos a proto vám rádi pomůžeme jak s výběrem vhodného kompresoru tak s čímkoli, co se stlačeného vzduchu týká.

 

Jakub Šimek a Hana Březinová