O firmě

Společnost TVI s.r.o. je od svého založení  v roce 1992 úzce specializovanou firmou, zaměřenou na technologii a  provádění tepelných a vodotěsných izolací  z PUR a elastomerů v oblasti stavební a průmyslové výroby. Zakládajícími členy naší společnosti jsou bývalí výzkumní pracovníci VÚM Praha , specialisté v oboru stavebních izolací , kteří v roce 1988 po zaškolení v Německu zavedli tuto technologii do stavební praxe u nás .

Od r. 1992 jsme úspěšně zrealizovali  více než 200.000 m2 stříkaných izolací a střešních krytinových vrstev, litých izolací potrubí a tanků, litých stavebních, reklamních nebo dekoračních prvků  a stříkaných filmových dekorací. 

Jako autorizovaní distributoři firem GLASCRAFT a GRACO jsme zaškolili a vybavili technologií pro aplikaci PUR pěn řadu firem v České i Slovenské republice. Součástí naší činnosti je také rychlý a kvalitní servis doplněný vlastním skladem náhradních dílů. V rámci prodeje technologie provádíme rozsáhlé školení jak pro aplikátory a pracovní čety, tak i pro technické pracovníky a rozpočtáře.

Jsme zakládajícím členem ASOCIACE PUR - České společnosti pro polyuretan ve stavebnictví  a od r.1999 také školicím a konzultačním střediskem pro oblast technologie zpracování PUR systémů.

Jsme výhradním distributorem materiálů firmy PURINOVA. Dodáváme kvalitní materiály aplikačním firmám v České i Slovenské republice a spolupracujeme také s dalšími renomovanými výrobci PUR pěn a elastomerů jako ICI, Resina, Bayer, Synthesia, Sinpol a další.

 

 

 

tel: (+420) 251 640 181; e-mail: tvi(a)tvi-pur.cz