Prodej strojů

     Stroje pro nástřik a lití PUR pěn a polyurey                                 Stroje pro nástřik a lití polyesterů

 

Stroje a zařízení pro nástřik PUR pěn a polyurea elastomerů GRACO REACTOR™ nabízíme od základních až po profesionální provedení.
Tři základní typové řady se liší typem pohonné jednotky - pneumatické, elektrické a hydraulické. 
Součástí široké nabídky jsou také profesionální nástřikové a licí pistole Probler nebo Fusion, vyhřívané hadice, sudová čerpadla, materiálová míchadla a mnoho dalších doplňků a příslušenství.
Stroje GRACO FRP pro průmyslovou laminaci nabízíme v různých variantách provedení i cen.  
V nabídce jsou stroje pro nástřik gelcoatů, multicolor gelcoatů, polyesterů se sekaným vláknem, stroje pro injektáž i pro velkoplošné válečkování. 
Součástí nabídky jsou také profesionální nástřikové pistole RS GUN včetně moderní a výkonné sekačky skelných vláken, licí pistole pro injektáž, nástavce pro válečkování a další doplňky a příslušenství.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

tel: (+420) 251 640 181; e-mail: tvi(a)tvi-pur.cz

 

Společnost Graco, založená v roce 1926, je největším výrobcem technologických zařízení a strojů pro zpracování PUR pěn a elastomerů. Graco nabízí technickou dokonalost, kvalitní výrobu a prvotřídní zákaznické služby. Své produkty a technologie nabízí GRACO ve spolupráci s kvalifikovanými a autorizovanými distributory po celém světě. Nové investice a inovace společnosti Graco do rozvoje jsou zárukou dalších inovativních řešení pro náročný celosvětový trh.